Rezerwy wojskowe dla powodzian

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 czerwca 2010

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy otrzymał z wojskowego magazynu rezerw żywnościowych w Gorzycach produkty z przeznaczeniem pomocy dla powodzian z naszego terenu. Łącznie Dębica otrzymała prawie 300 kilogramów produktów żywnościowych.

 

Są to m.in. konserwy mięsne, konserwy warzywne, cukier, makaron, herbata, groszek konserwowy, fasolka konserwowa, mieszanki warzywne, makaron, chleb, suchary, cukier.

 

Żywność jest wydawana w Magazynie Żywności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Ratuszowej. Jednocześnie powodzianie nadal mogą otrzymać żywność przysłaną do Dębicy z Podkarpackiego Banku Żywności.

 

Przypominamy także, że nadal obowiązują promocyjne ceny produktów Fabryki Farb „Śnieżka” (50 procent) oraz firmy NOMI (10 procent) dla powodzian.

 

Z żywności magazynowej w MOPS oraz promocyjnych cen mogą skorzystać powodzianie z terenu miasta Dębicy. Przedtem jednak muszą skontaktować się z pracownikiem socjalnym MOPS. Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14.(aj)

 

Pliki do pobrania