Nowy sprzęt w wypożyczalni MOPS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 maja 2019

Bezpłatna Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wzbogaciła się o nowy sprzęt tak potrzebny mieszkańcom miasta i powiatu dębickiego.

Do magazynu wypożyczalni przy ulicy Ratuszowej przywieziono: 4 łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem, 4 materace przeciwodleżynowe oraz trenażer.

Biuro Bezpłatnej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych mieści się w siedzibie MOPS przy ulicy Akademickiej 12 w pokoju nr 14 i pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Ze sprzętu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu dębickiego. Bezpłatne wypożyczenie sprzętu następuje na podstawie zaświadczenia lekarskiego o konieczności podjęcia rehabilitacji. Maksymalny okresy wypożyczenia to 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia w szczególnie uzasadnionych przypadkach. Dodatkowych informacji w sprawie sprzętu oraz możliwości jego wypożyczenia można uzyskać w biurze wypożyczalni lub telefonicznie: 14 681-87-13, e-mail: wypozyczalnia@mops-debica.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie