Nakrętek przybywa

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 października 2019

Akcja prowadzona przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy mająca na celu zbiórkę nakrętek dla Różyczki została wydłużona do 28 listopada br.

Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji Starostwu Powiatowemu w Dębicy, Sądowi Rejonowemu w Dębicy, Wolontariuszom z 2LO, Szkole Podstawowej Nr 10, pracownikom  Bricomarché oraz Centrum Medycznemu Medyk.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i kadrze pedagogicznej z Zespołu Szkół w Podgrodziu za zorganizowanie i dostarczenie pierwszych rezultatów zbiórki nakrętek na rzecz Różyczki.    

Niezmiernie miło nam poinformować , iż do Tut. Ośrodka przyłączyło się Przedszkole Nr 11 w Jaśle, które zaproponowało wsparcie pozyskiwania nakrętek na terenie Jasła.

Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom Mai z Gumnisk oraz zespołowi Szkoły Podstawowej Nr 10 w Dębicy w której to były zbierane nakrętki na rehabilitację dla dziewczynki. Gdy rodzice Mai dowiedzieli się o zbiórce w krótkim czasie, poprosili o przekazanie dotychczasowo zebranych nakrętek do tut. Ośrodka na rzecz Różyczki.

Dziękujemy każdej osobie prywatnej która już dostarczyła do tut. Ośrodka nakrętki jak również tym osobom które planują to zrobić.

Zapraszamy do współpracy w szczytnym celu, każda nakrętka jest ważna by Różyczka mogła samodzielnie chodzić.

Pomagajmy bo warto pomagać.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie PWD Zgrana Paka

  PWD Zgrana Paka

 • Powiększ zdjęcie Centrum Integracji Społecznej

  Centrum Integracji Społecznej

 • Powiększ zdjęcie Szkoła Podstawowa Nr 11 w Dębicy

  Szkoła Podstawowa Nr 11 w Dębicy