Środki ochrony osobistej od Firmy Prografix Sp. z o.o

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 czerwca 2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy składa serdeczne podziękowania firmie Prografix Sp. z o. o, za przekazanie nam darowizny w postaci środków ochrony osobistej.

W ramach bezinteresownej pomocy otrzymaliśmy m.in. maseczki ochronne trójwarstwowe, rękawice ochronne, żele do dezynfekcji rąk oraz kremy do rąk. Wszystkie produkty dezynfekujące zostaną wykorzystane na przeciwdziałanie epidemii COVID-19 i walce z koronawirusem. Otrzymają je pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, którzy na co dzień pracują w Dziale Usług Opiekuńczych, w ośrodkach wsparcia dziennego Dzienny Dom Senior + oraz Dom Dziennego Pobytu- Dom Seniora,  a także uczestnicy i podopieczni w/w ośrodków - osoby starsze, będące w grupie największego ryzyka zarażenia koronawirusem. Otrzymane dary trafią również do wychowawców i wychowanków trzech świetlic środowiskowych „Zgrana Paka” w Dębicy. To właśnie z myślą o najmłodszych Firma Prografix przekazała także kolorowanki i akcesoria do fotobudki.

Z całego serca dziękujemy naszym darczyńcom. Cieszymy się, że wykonywana przez nas praca jest zauważona i doceniona. Pomoc od Firmy Prografix Sp. z o.o jest dowodem na to, że w naszej lokalnej społeczności nie brakuje osób, które potrafią docenić trudną, a tak ważną dla mieszkańców pracę, wykonywaną przez pracowników Ośrodka. Na co dzień dając wsparcie i pomoc, dzisiaj sami ją otrzymaliśmy po to, abyśmy mogli rzetelnie i spokojnie wykonywać obowiązki służbowe, minimalizując obawę zarażenia koronawirusem naszych podopiecznych i siebie nawzajem. 

Z całego serca dziękujemy naszym Darczyńcom. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie