Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

II Dębickie Senioralia

Przejdź do - II Dębickie Senioralia

W sobotę, 7 września odbyły się II Dębickie Senioralia. Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie, seniorzy pokazali, że potrafią się bawić.

Czytaj więcej o: II Dębickie Senioralia

Reportaż z II Dębickich Senioraliów

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy udostępnia reportaż nagrany przez debica.tv z przebiegu "II Dębickich Senioraliów".

Czytaj więcej o: Reportaż z II Dębickich Senioraliów

POPŻ Podprogramu 2019- informacja.

Z przykrością informujemy, że rozpoczęcie POPŻ Podprogramu 2019 opóźni się o kilka miesięcy. Powodem jest unieważnienie przeprowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa [KOWR] przetargu na dostarczanie żywności. Kilku przedsiębiorców odwołało się od wyników postępowania, wskazując formalne błędy w procedurze. Krajowa Izba Odwoławcza przychyliła się do tego wniosku, uznając, że błędy, które pojawiły się w postępowaniu przetargowym mogły wpłynąć na jego wyniki. Z tego względu KOWR był zobowiązany do anulowania całego procesu.

Czytaj więcej o: POPŻ Podprogramu 2019- informacja.

Reportaż z Dnia Otwartego w świetlicach MOPS

W poniedziałek 2 września odbył się organizowany po raz pierwszy w Świetlicach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Dzień Otwarty. Moc atrakcji zachęcił dzieci z pobliskich blokowisk do skorzystania z proponowanych w tym dniu atrakcji.  Słowa podziękowania kierujemy do naszych sponsorów MPEC i ADM. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu a wszystkie dzieci które chciałyby dołączyć do Nas na świetlice do zapisywania się u Wychowawców poszczególnych Placówek.

Czytaj więcej o: Reportaż z Dnia Otwartego w świetlicach MOPS

Drugie Dębickie Senioralia już w najbliższą sobotę 7 września 2019 r.

Przejdź do - Drugie Dębickie Senioralia już w najbliższą sobotę 7 września 2019 r.

Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Debicy Małgorzata Kędzior serdecznie zapraszają juz w najbliższą sobotę na Drugie Dębickie Senioralia.

Dzień otwarty w świetlicach MOPS

Przejdź do - Dzień otwarty w świetlicach MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy zaprasza na dzień otwarty w świetlicach działających w naszych strukturach.

II Dębickie Senioralia

Przejdź do - II Dębickie Senioralia

W sobotę, 7 września odbędą się II Dębickie Senioralia. Na spotkanie zapraszają organizatorzy: Burmistrz Miasta Dębicy, Starosta powiatu Dębickiego oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zaproszenie kierowane jest nie tylko do seniorów, ale wszystkich mieszkańców Dębicy. Tym bardziej, że nie zabraknie ciekawych, interesujących spotkań oraz okazji do integracji i zabawy.

Czytaj więcej o: II Dębickie Senioralia

Pomoc sąsiedzka i asystent osoby niepełnosprawnej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy rozpoczął realizację nowego programu. Korzysta z niego 45 mieszkańców miasta, którzy mają zapewnioną opiekę w ramach pomocy sąsiedzkiej oraz asystenta osoby niepełnosprawnej.

Czytaj więcej o: Pomoc sąsiedzka i asystent osoby niepełnosprawnej

Placówki Wsparcia Dziennego „ Zgrana Paka” zapraszają

                                              

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy informuje o możliwości korzystania z oferty wsparcia skierowanego do dzieci i młodzieży z terenu miasta Dębica, poprzez udział w zajęciach organizowanych w Placówkach Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka”.

Czytaj więcej o: Placówki Wsparcia Dziennego „ Zgrana Paka” zapraszają

Wyjazd do Energylandii

Przejdź do - Wyjazd do Energylandii

Podczas tegorocznych wakacji 53 osoby tj. dzieci i ich opiekunowie z trzech Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” działających przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy wyjechały do największego Parku Rozrywki w Zatorze Energylandii.

Czytaj więcej o: Wyjazd do Energylandii