Partnerzy programu Dębickiej Karty Seniora w Dębicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dębicka Karta Seniora

 

Karta będzie uprawniała seniorów do korzystania na preferencyjnych zasadach m.in. z:

1) oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy w zakresie korzystania z całej dostępnej oferty nabywanej przy zastosowaniu zniżki w wysokości 50 %,

2) przejazdów na terenie Dębicy liniami Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Dębicy, tj. zniżek w cenach biletów w wysokości: 50 % w stosunku do aktualnie obowiązujących cen i uprawnień

3) imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury

4) ofert innych miejskich jednostek organizacyjnych Gminy

5) oferty Partnerów, którzy przystąpią do programu, według warunków określonych przez te podmioty.

 

Program ma charakter otwarty i mogą do niego przystąpić zainteresowane podmioty, które zaoferują zniżki i preferencje na zawarte w swej ofercie dobra i usługi, z którymi zostanie podpisane porozumienie.

Koordynatorem Programu Dębicka Karta Seniora z której będą mogli korzystać osoby, które ukończyły 60 rok życia i zamieszkują na terenie miasta Dębica jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. Za weryfikację wniosków o wydanie karty będą odpowiedzialni pracownicy MOPS. Na stronie internetowej jednostki będzie także publikowany wykazu podmiotów uczestniczących w programie.

Wnioski o wydanie karty można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Akademickiej 12 w Dębicy. W placówce tej będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące programu Dębicka Karta Seniora, złożyć wniosek, a następnie odebrać Kartę Seniora. Szczegółowe informacje o programie można uzyskać pod numerem telefonu: (14) 670 50 06 wew.120.