Rejony Socjalne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ PRZYZNANYCH DECYZJĄ.

OBOWIĄZUJĄCE REJONY SOCJALNE:

 

REJON 1    *         p. NYLEC  MARTA

STRUMSKIEGO   

GŁOWACKIEGO 

CICHA

Pl. GRYFITÓW

GROTGERA

 PUSZKINA

ŚWIĘTOSŁAWA

WIŚNIOWA 

MALINOWA

WIERZBOWA

KOSYNIERÓW RACŁAWICKICH   

RZECZNA

DIAMENTOWA

 

REJON 2      *     p. TARNAWSKA  ANNA

MOŚCICKEGO   

ŁĄKOWA  

METALOWCÓW 

SANDOMIERSKA   

TRANSPORTOWCÓW  

 DROGOWCÓW

 

REJON 3       *          p. ŚWIĘTOŃ  LUCYNA

KOLEJOWA

KONARSKIEGO 

SKŁADOWA

PIASKI 

KRASZEWSKIEGO

PARKOWA

KONOPNICKIEJ

PRUSA

KOŁŁĄTAJA

STASZICA

WIKTORA

ORZESZKOWEJ 

WITA STWOSZA 

REYMONTA 

 

REJON 4    *           p. BARAN  EWA

RYNEK

KRÓTKA

ŻEROMSKIEGO 

ŻUŁAWSKIEGO

PIEKARSKA

SPÓLDZIELCZA

POPIEŁUSZKI

  1. SOLIDARNOŚCI

STRAŻACKA

CZARNECKIEGO

LIPOWA

GARYSIA

RZEMIEŚLNICZA

BATOREGO

OGRODOWA

TARGOWA  

SŁOWACKIEGO

SOBIESKIEGO

LIGĘZÓW

NOSALA

CHOPINA

POWSTANIA STYCZ.

TRAUGUTTA

MŁYNARSKA 

POŁUDNIOWA

AKACJOWA

RACZYŃSKICH 

 

 

REJON  5     *              p. WITALEC  PAULINA

KRASICKIEGO

KRAKOWSKA 

JABŁONOWSKICH 

GARNCARSKA

LISA KULI

KWIATKOWSKIEGO

ŁYSOGÓRSKA

OLSZYNOWA

BŁAWATOWA

 

 

 

REJON  6    *               p.    FIC  RENATA 

KĘPA  

1 GO MAJA  

WOLICA   

KAWĘCZYŃSKA  

ZIELONA  

PARTYZANTÓW  

 

 

REJON 7    *            p.   LACHCIK   MAŁGORZATA

POLNA  

ROLNICZA 

WIEJSKA  

TETMAJERA  

CWENA

CISOWA

GAWRZYŁOWSKA

PODDĘBY  

ROBOTNICZA  

SIENKIEWICZA  

KOCHANOWSKIEGO  

WYROBKA  

 

REJON  8       *       p. HULL  AGNIESZKA

SZKOTNIA  

PNA TADEUSZA

WIELOPOLSKA

SPOKOJNA

POGODNA

ŻOŁĘDZIOWA 

BUDZISZ 

MACHA 

STROMA

GÓRZYSTA

ZDROJOWA 

 

REJON  9     *            p.  BOGOŃ  LUCYNA

 RZESZOWSKA 

RAJSKA 

RADOSNA 

BOJANOWSKIEGO

WYSPIANSKIEGO  

SKŁODOWSKIEJ  

REJA

RYDLA

 

REJON  10     *         p. KUBEK  LUCYNA

 TUWIMA 

CMENTARNA 

GRUNWALDZKA

1000-LECIA 

MICKIEWICZA  

RONDO 

KRÓLEWSKA

SZALEY GROELE 

JAGIEŁŁY

ZYGMUNTA SYTAREGO 

LEGIONÓW POLSKICH 

 

REJON  11      *     p.  KUSZOWSKA  BOŻENA

MATEJKI 

LEŚNA

 

 REJON  12    *   p. LIGĘZKA-   SZUBA MAŁGORZATA

 FREDRY 

SŁONECZNA  

BRZEGOWA 

 ALEJE J.P II

SPORTOWA 

 PADEREWSKIEGO 

SIKORSKIEGO 

WITOSA 

 3GO MAJA 

PUŁAWSKIEGO 

SZKOLNA

SOBOCIŃSKIEGO

OSIEDLOWA 

CEGIELNIANA  

LUDOWA 

 CHŁODNICZA  

FABRYCZNA  

SYEINHOFFA  

PIŁSUDSKIEGO

 DASZYŃSKIEGO

BONARA

 SUCHARSKIEGO

 BOHATERÓW WESTERPLATTE   

REJTANA

 NOWA  

 KRASIŃSKIEGO  

 KOŚCIUSZKI  

SAPERÓW

AKADEMICKA

 

SCHORNISKA DLA OSÓB BEZDOMNYCH ORAZ SPRAWY OSÓB BEZDOMNYCH- p. WALCZYK PIOTR

 ZAKŁAD KARNY- p. RYNDAK- MADURA ANNA

 SZPITAL- p. MAŁGORZATA DYNDOR

 

STANOWISKA POGŁĘBIONEJ PRACY SOCJALNEJ:

 Prowadzenie pogłębionej pracy socjalnej z osobami bezdomnymi- p. Dorota Grochola

Prowadzenie pogłębionej pracy socjalnej z osobami/ rodzinami dotkniętymi przemocą – Małgorzata Kołodziej

Prowadzenie pogłębionej pracy socjalnej z osobami/ rodzinami z problemem choroby, niepełnosprawności, starości- P. Agata Zięba i P. Monika Zapart

Prowadzenie pogłębionej pracy socjalnej z osobami bezrobotnymi oraz prowadzenie zajęć w Klubie Integracji Społecznej p. Kinga Chojecka- Krasoń

Pogłębioną pracę socjalną z rodzinami w których występują problemy opiekuńczo- wychowawcze prowadzi - p. Edyta Dwojak.