MOPS Dębica

Seniorzy w Teatrze

20 września 2017

                                                                                          

Sportowy Klub PINO dzięki pozyskanym środkom z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie na realizację zadania publicznego wynikającego z zapisów „Wojewódzkiego Programu Pomocy Społecznej Na Lata 2016-2023”, pt. „Wzbogacenie ofert w zakresie aktywizacji czasu wolnego seniorów” może realizować oczekiwania seniorów
w zakresie kultury i sztuki.

W  dniu 14 września, 35 seniorów, uczestników Domu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy, mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego  oraz seniorów z Gminy Czarna miało przyjemność przeżyć niesamowitą przygodę podczas spektaklu pt. „Chory z urojenia” w Teatrze Im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.

„Chory z urojenia” to doskonała komedia mistrza gatunku – Moliera. Seniorzy znaleźli w niej wszystko, do czego przyzwyczaił nas klasyk – pełnokrwiste, barwne postacie, arcyśmieszne sytuacje i zwroty akcji. Dodatkowo humor i niezwykle szybkie tempo, przyczyniło się do mieszanki wręcz wybuchowej.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie