Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

WNIOSEK O WYPŁATĘ REFUNDACJI PODATKU VAT ZA DOSTARCZONE PALIWA GAZOWE W 2023 R.

 

Chcąc wypełnić wniosek elektronicznie należy użyć do tego celu programu Adobe Reader i w bocznym panelu wybrać funkcję „Wypełnij i podpisz”. W przypadku wysyłania wniosku za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej należy wcześniej wypełniony dokument podpisać za pomocą profilu zaufanego, podpisu osobistego lub certyfikatu kwalifikowanego. Link do strony umożliwiającej podpisanie profilem zaufanym dokumentu: https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

 

Wzór wniosku

wzór wniosku plik PDF

 

Najnowsze aktualności

Akcja „Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci” zakończona

Przejdź do -

Zakończyła się akcja pn. „Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci”, której odbiorcami były dzieci i młodzież z placówek wsparcia dziennego „Zgrana Paka” w Dębicy.

W strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy działają trzy placówki wsparcia dziennego „Zgrana Paka”, dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy naszego Ośrodka.

Czytaj więcej o: Akcja „Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci” zakończona

Życzenia Świąteczne

Coroczne spotkanie wigilijne dla mieszkańców miasta Dębica

Przejdź do -

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia- czas miłości, radości, wspólnego przebywania z bliskimi i cieszenia się ich obecnością. Jednak dla wielu osób, jest to okres, w którym bardziej niż kiedykolwiek doświadczają samotności.

Czytaj więcej o: Coroczne spotkanie wigilijne dla mieszkańców miasta Dębica

Betlejemskie Światełko Pokoju w MOPS

Przejdź do -

W dniu dzisiejszym do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy dotarło Betlejemskie Światło Pokoju. Z rąk harcerek i Komendanta Hufca ZHP Dębica hm. Sławomira Glenia odebrała je pani Marzena Socha dyrektor MOPS oraz kadra kierownicza Ośrodka.

Czytaj więcej o: Betlejemskie Światełko Pokoju w MOPS

Podziękowanie za długoletnią pracę

Przejdź do -

Mijający rok 2023r. jest ostatnim rokiem pracy zawodowej dla naszej pracownicy pani Bożeny Sujdak. Po przeszło 34 latach pracy podjęła decyzję przejścia na zasłużoną emeryturę.

Czytaj więcej o: Podziękowanie za długoletnią pracę

„Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu dzieciaków ze „Zgranej Paki”

Przejdź do -

W dniu wczorajszym, w placówce wsparcia dziennego „Zgrana Paka” przy ul. Kraszewskiego odbyło się premierowe przedstawienie inspirowane baśnią Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami”.

Czytaj więcej o: „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu dzieciaków ze „Zgranej Paki”

Dobro wraca- świąteczne dary dla naszych podopiecznych

Przejdź do - Kartonowe%20pudełko%20wypełnione%20żywnością

Do naszego Ośrodka dotarły paczki ze zbiórek organizowanych przez Szkolne Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej Nr 2 w Dębicy oraz Centrum Edukacji Sigma w Dębicy.

Czytaj więcej o: Dobro wraca- świąteczne dary dla naszych podopiecznych

Program Opieka Wytchnieniowa

Przejdź do -

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy w miesiącu zagrudniu kończy realizację Programu „Opieka Wytchnieniowa” – edycja 2023.

Czytaj więcej o: Program Opieka Wytchnieniowa

Korpus Wsparcia Seniorów

Przejdź do -

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy w miesiącu grudniu zakończy realizację Korpusu Wsparcia Seniorów Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej na rok 2023, finansowanego ze środków  z dotacji celowej budżetu państwa oraz środków własnych Gminy.

Czytaj więcej o: Korpus Wsparcia Seniorów

SZLACHETNA PACZKA I MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBICY

Przejdź do -

To już kolejny Weekend Cudów dla Wolontariuszy Szlachetnej Paczki, pracowników dębickiego MOPS.  W piątek 15 grudnia, po spotkaniach z Darczyńcami udali się do osób i rodzin, zgłoszonych wcześniej do pomocy i zgodnie z deklarowanymi przez te osoby prośbami, przywieźli pomoc rzeczową oraz świąteczne prezenty.

Czytaj więcej o: SZLACHETNA PACZKA I MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBICY