Kolędowali z „Morsami” w Domu Seniora
Od trzech lat Zespół Ludowy „Morsy” odwiedza z kolędami Dom Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W tym roku to spotkanie odbyło się 30 stycznia. Wszystkie kolędy zespół śpiewał wspólnie ze zgromadzonymi w budynku przy ulicy Rzeszowskiej seniorami. Śpiewnik kolęd przygotował jeden z uczestników zajęć w Domu Seniora.
W spotkaniu z seniorami brały udział również Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Marzena Socha, zastępca dyrektora ośrodka. Małgorzata Kędzior korzystając z okazji życzyła wszystkim seniorom dobrego roku w zdrowiu i wielu lat życia. Obie panie oczywiście także brały udział w śpiewaniu kolęd.
Przy kolędowaniu i wspólnym poczęstunku upłynęły dwie godziny. Zapewne nie była to ostatnia wizyta „Morsów”, gdyż atmosfera spotkania była bardzo sympatyczna i niemal rodzinna.
Galeria
Małgorzata Kędzior - Dyrektor MIejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy przemawia do zgromadzonych seniorów na wspólnym kolędowaniu. Obok siedzi zastępca dyrektora- Marzena Socha, oraz Kierownik Filii nr 1 Domu Dziennego Pobytu- Renata Plizga
Cztery wokalistki zesołu ludowego "Morsy" śpiewają kolędy przy akompaniamencie akordeonisty
zebrani seniorzy śpiewają kolędy
Dyrekor MOPS, zastępca dyrektora , kierownik Filii nr 1 DDP śpiewają kolędy
Marzena Socha rozmawia z seniorami
zebrani seniorzy siedzą przy wspólnym stole
Cztery wokalistki zesołu ludowego "Morsy"