Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Dębicy
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Śniadanie wielkanocne Seniorów

  • 27 marca 2024

Jest już tradycją, że w Wielkim Tygodniu na corocznym, wspólnym Śniadaniu Wielkanocnym spotykają się seniorzy z dwóch ośrodków wsparcia Senior +, prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Również i w tym roku przy świątecznie zastawionym stole spotkali się seniorzy, pracownicy ośrodków wsparcia wraz z panią kierownik Julitą Skiba, zastępcą dyrektora MOPS panią Anną Sozańską oraz burmistrzem miasta panem Mariuszem Szewczykiem i zastępcą burmistrza panem Maciejem Małozięciem.

Przybyli goście z okazji zbliżających się Świąt złożyli życzenia radości płynącej ze Zmartwychwstania Jezusa, spokoju oraz nadziei i siły, potrzebnej w codziennym życiu.

Po części oficjalnej i wymianie życzeń wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, na którym nie zabrakło wielkanocnego żurku oraz śledzi i tradycyjnej sałatki jarzynowej. Dekorację spotkania stanowiły ozdoby, które w Niedzielę Palową seniorzy prezentowali na kiermaszu wielkanocnym, i za które otrzymali I miejsce w kategorii współczesne ozdoby wielkanocne.